قهرمانان و مربیان برتر استان زنجان تجلیل شدند

قهرمانان و مربیان برتر استان زنجان تجلیل شدند

قهرمانان، مربیان و روسای هیات‌های ورزشی برتر استان زنجان روز پنجشنبه در مراسمی با حضور محسن افشارچی استاندار زنجان و جمعی از مسوولان تجلیل شدند.

به گزارش ندای شهروند، مدیرکل وررزش و جوانان استان زنجان در این مراسم، ‌گفت:آیین تجلیل از ورزشکاران مدال آور استان بعد از گذشت ۹ سال با حمایت استاندار زنجان برگزار شد.

 

جواد بازرگان اظهار داشت: رویکرد ما این است که تجلیل ها قهرمان محور نباشد بلکه استعدادهای برتر و مربیان نیز مورد توجه قرار گیرند.

بازرگان با بیان اینکه در مسابقات آسیایی ۲۴ نفر از ورزشکاران استان زنجان حضور داشتند، افزود: ماحصل این حضور، کسب هشت مدال رنگین و افتخارآفرینی برای کشور و استان زنجان بود و در این راستا برای این قهرمانان ورزشی برنامه های مختلف تجلیل برگزار شد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: برای اولین بار از محل اعتبارات سال ۱۴۰۲ تجهیز و تعمیر بخش اعظمی از فضاهای ورزشی با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در استان انجام شد.

 

بازرگان خاطر نشان کرد: برای اولین بار در استان در ابتدای سال جاری ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب تفاهم نامه برای هیات های ورزشی استان توزیع شد.

 

وی اظهار داشت: در سال ۱۴۰۱، ۲۱ قهرمان فراملی داشتیم که این رقم در سال گذشته به ۴۲ قهرمان رسید که امیدواریم در سال جدید با برنامه محوری و هدف گذاری صورت گرفته شاهد افزایش قهرمانان فراملی در استان باشیم.

 

در پایان این مراسم از ۳۸ قهرمان ورزشکار و ۱۱ مربی تجلیل شد و همچنین از ۱۸ نفر از روسای هیات های ورزشی که نقش تاثیرگذاری در پرورش و رشد قهرمانان استان داشتند قدردانی شد.

 

مشارکت حداکثری در انتخابات رای به استقلال کشور است

استاندار زنجان گفت: باید در انتخابات پیش رو مشارکت حداکثری داشته باشیم چون حضور در پای صندوق‌های رای موجب افزایش اقتدار و استقلال کشور می‌شود.

 

محسن افشارچی نیز در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی استان، افزود: بیش از ۴۰ سال است که هزینه استقلال کشور را پرداخت می کنیم.

وی گفت: هزینه استقلال بسیار بالاست چون به راحتی اجازه مستقل بودن را به هرکشوری نمی دهند و ما نیز باید مقاومت و استقامت خودمان را نشان دهیم.

 

افشارچی با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته در سطح استان زنجان در حوزه های مختلف، کارهای زیادی انجام شد، افزود: در حوزه ورزش طی سفر رییس جمهور به استان زنجان پروژه چندین ساله ورزشگاه ۱۵ هزار نفری جان گرفت درحالیکه مشکل ساختاری داشت و امیدی به حل شدن آن نبود.

 

وی اظهار داشت: طی دولت سیزدهم در حوزه ورزش استان طرح هایی از جمله ۲۵ چمن مصنوعی، استخر سلطانیه و استخر دانش آموزی افتتاح شد.

 

استاندار زنجان با بیان اینکه ورزش بالاترین معروفی است که می توان به آن امر کرد و جامعه را به سوی آن تشویق نمود، اضافه کرد: تمهیدات لازم در این زمینه انجام شده است و امیدواریم شاهد موفقیت بیشتر ورزشکاران استان در مسابقات جهانی باشیم.

 

در پایان این مراسم از ۳۸ قهرمان ورزشکار و ۱۱ مربی تجلیل شد و همچنین از ۱۸ نفر از روسای هیات های ورزشی که نقش تاثیرگذاری در پرورش و رشد قهرمانان استان داشتند قدردانی به عمل آمد.