شاهد نمونه کاملی از همکاری گروه‌های مردمی در خدمت رسانی به مردم هستیم با حضور گروه جهادی الکفیل در استان:

شاهد نمونه کاملی از همکاری گروه‌های مردمی در خدمت رسانی به مردم هستیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در حاشیه بازدید از روند ارائه خدمات درمانی گروه جهادی الکفیل و هلال احمر در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان افزود: پذیرای این گروه جهادی در استان هستیم و این فرصت خوبی است برای استان و همه دستگاه های خدمات رسان و امدادرسان و فعال در حوزه محرومیت زدایی ، همه امکانات خود را در کنارهم قرار داده و نمونه کاملی از همکاری گروههای مردمی با یکدیگر با حمایت و پشتیبانی دستگاههای مربوطه می باشد. ضمن اینکه اوج هم افزایی بین دستگاهی و بین بخشی را شاهد هستیم.

به گزارش ندای شهروند،  ابوالفضل رفیعی با اعلام اینکه از بدو ورود به مجموعه ، برنامه های خوبی برای مراجعه کنندگان پیش بینی شده و با استفاده حداکثری از ظرفیت گروه های جهادی و تشکل‌های مردمی و خیریه در حوزه امدادی، پزشکی ، داوطلبان هلال احمر و گروههای فرهنگی در حال ارائه خدمات هستند افزود: ارائه خدمات عمدتا در حوزه دندانپزشکی، چشم پزشکی و معاینات عمومی و حتی برخی جراحی ها است و در این زمینه امکانات علوم پزشکی نیز در اختیار این عزیزان می باشد.ضمن اینکه علاوه بر اینها، خدمات دیگری در مسیر و حاشیه اقدامات اصلی برای بهره برداری از این فرصت در زمان حضور مددجویان و خانواده ها پیش بینی شده است.

رفیعی اظهار داشت: دارو و بسیاری از خدمات دیگر توسط هلال احمر در خدمات‌ جهادی برای مراجعان به صورت رایگان ارائه می شود.

وی ادامه داد: همه اینها در راستای مردمی سازی امور تعریف می شود که از سیاستهای مسلم نظام و دولت سیزدهم است چرا که مشارکت مردم در کمک به جامعه ، باری از دوش دولت بر می دارد ضمن اینکه ارزش مهم تر همان حس مسئولیت پذیر ی و همکاری است و موجب احساس امید و رضایتمندی و ارتقاء سرمایه اجتماعی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: حضور و همکاری کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و جمعیت هلال احمر و داوطلبان آن در تسهیل گری و ارائه خدمات کروه جهادی الکفیل بسیار پر رنگ است که امید داریم این زمینه ای باشد تا در طول سال اقدامات مشابهی را داشته باشیم.

گفتنی است، با همکاری مشترک قرارگاه جهادی الکفیل و جمعیت هلال احمر زنجان، ۱۱۰ دندانپزشک و ۲۰۰ دستیار دندانپزشک داوطلب به نیازمندان زنجانی خدمات دندانپزشکی ارائه و داروهای مورد نیاز مراجعان رایگان می‌شود.