تخصیص بیش از ۲۳۰۰ تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان

تخصیص بیش از ۲۳۰۰ تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تخصیص ۲ هزار و ۳۴۰ تن برنج و شکر برای مصرف شهروندان عزیز زنجانی در دی ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش ندای شهروند، ولی اله زمانی، اظهار کرد: ۲ هزار و ۳۴۰ تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی “رده ب” و شکر سفید برای مصرف شهروندان عزیز زنجانی از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع شده است.

زمانی خاطرنشان کرد: ۲ هزار و ۲۳۱ تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی ۱۸ هزار تومان و با احتساب ۱درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

وی بیان کرد: ۱۰۹ تن برنج تایلندی رده “ب” در بسته بندی ۱۰ و ۵۰ کیلویی با قیمت ۱۶ هزار و۵۰۰ تومان در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص و در ۹ ماه گذشته توزیع شده است.

وی عنوان کرد: در انبار کالاهای اساسی این اداره کل به مقدار مورد نیاز استان انواع کالاهای اساسی شامل گندم، آرد، برنج و شکر ذخیره و نگهداری شده تا در موقع نیاز و بر اساس مجوزهای صادره از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران و هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان‌ به جامعه ی هدف تزریق شود.