قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

ندای شهروند آنلاین

پایگاه خبری ندای شهروند آنلاین


امروز : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
هیدج شهر بدون مانع برای معلولان مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت:

هیدج شهر بدون مانع برای معلولان

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت:شهر هیدج در مناسب‌سازی معابر شهری، شهر بدون مانع است و اعتبارات خوبی به این امر اختصاص داده شده است.

به گزارش ندای شهروند آنلاین، سلمان حسینی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این هفته از اپلیکیشن ویژه ناشنوایان رونمایی می‌شود، اظهار کرد: اقدامات مختلفی چون افتتاح طرح‌های اشتغال‌زایی و نمایشگاه توانمندی‌های مددجویان در این هفته انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بهزیستی درحال‌حاضر واگذاری مسکن به مددجویان و استفاده از ظرفیت خیران را در دستور کار دارد، افزود: سه ماهه اول امسال ۲۲ واحد مسکونی به مددجویان واجد شرایط واگذار شده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان افزود: ۶۷۵ شغل در سال گذشته و امسال نیز ۱۳۹ شغل توسط بهزیستی زنجان برای مددجویان ایجاد شده است.

وی در ادامه دادگفت: جذب مشارکت‌های مردمی در سه ماهه اول امسال به میزان بیش از دو میلیارد تومان موضوع دیگری بوده، همچنین ۱۵۲ مورد مشاوره ژنتیک در سال جاری صورت گرفته است.

حسینی درخصوص پیگیری مناسب‌سازی شهری و اماکن عمومی گفت: در این خصوص جزءسه استان برتر هستیم و بسیاری از سازمانها و ارگانها از جمله شرکت برق‌منطقه‌ای،فرودگاه زنجان، سازمان حج و زیارت، اداره کل نوسازی و تجهیر مدارس به مناسب‌سازی توجه جدی داشته‌اند در این بین وظیفه بهزیستی مطالبه‌گری است و دبیرخانه ما از جهت پیگیری موضوع مناسب‌سازی رتبه برتررادارد.

وی در ادامه با بیان اینکه کودکان کار در زنجان همگی دارای خانواده هستند و در استان زنجان کودک خیابانی به اندازه‌ای که در سایر استان‌ها مشاهده می‌شود،وجود ندارد افزود:کودکان کارتن‌خواب نیز تا به امروز در شهر زنجان نداشته ایم و شهروندان در صورت مشاهده می‌توانند با شماره ۱۲۳ تماس بگیرند.

 

مدیرکل بهزیستی استان زنجان در پایان تاکید کرد: برگزاری نشست خبری بااصحاب رسانه، برگزاری جلسه مناسب سازی با حضور استاندار زنجان، رونمایی از اپلیکیشن ویژه ناشنوایان، دیدار با نماینده، ولی فقیه و امام جمعه زنجان، ملاقات عمومی مسجد محور، برپایی میز خدمت در نماز جمعه و مانور اورژانس اجتماعی و خودروهای سیار ۱۲۳ از برنامه‌های این هفته است.

سوال خود را مطرح کنید :


دیدگاه ها بسته شده اند.