عملیات جبهه مقاومت هیبت و هیمنه رژیم صهیونیستی را شکست سردار نوعی اقدم:

عملیات جبهه مقاومت هیبت و هیمنه رژیم صهیونیستی را شکست

یکی از فرماندهان دفاع مقدس گفت: عملیات جبهه مقاومت در غزه، هیمنه رژیم صهیونیستی را شکست و هیبت پوشالی آنها را به هم ریخت.

به گزارش ندای شهروند، سردار رحیم نوعی اقدم روز سنبه در مراسم یادبود ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، افزود: در این عملیات فقط دو سه گردان قسام با پاراگلایدر به ارتش اسرائیل حمله و ضربات سنگینی به دشمن وارد کردند و کمر ارتش صهیونیستی را شکستند.

وی ادامه داد: هسته های مقاومت در هزاران نقطه در این دنیا از خون شهیدان مقاومت شکل گرفته و جبهه مقاومت اکنون قویتر از هر زمانی است.

سردار نوعی اقدم با بیان اینکه راه انقلاب اسلامی راه حق و درست است و نباید تردید به خود راه دهیم، گفت: دکترین دفاعی مقاومت این است که برای پیروزی می جنگد و شهادت هم برای ما پیروزی است.

وی گفت: انقلاب اسلامی به شرق و به غرب وابستگی نداشت و این استراتژی را در همان بدو پیروزی انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) اعلام کرد و از همین رو تحلیلگران بر ظهور جریان سومی اشاره کردند.

این فرمانده ادامه داد: یکی از علت هایی که امام و رهبر معظم انقلاب با مذاکره با آمریکا مخالف می کنند این است که آمریکا روی این استراتژی که انقلاب اسلامی نباشد، تاکید دارد.

سردار نوعی اقدم ادامه داد: درگیری ما با استکبار بر سر این است که می خواهیم مستقل باشیم و روی پای خود بایستیم و در رویایی ۴۴ ساله انقلاب با استکبار همواره این نظام اسلامی بوده که پیروز بوده و آنچه ما خواستیم محقق شده و هر آنچه آمریکا خواسته محقق نشده است.

وی به تاریخ شکل گیری حزب الله لبنان اشاره کرد و افزود : امروز حزب الله به مکتب تبدیل شده و هیچ قدرتی توانایی خلع سلاح آن را ندارد.

سردار نوعی اقدم در بخش دیگری از سخنان خود به شکل گیری داعش و استفاده از آن برای ضربه به جبهه مقاومت توسط استکبار اشاره کرد و افزود: سردار قاسم سلیمانی با فرماندهی اخلاق محورش جوانان جبهه مقاومت را سازماندهی کرد و نسخه داعش را در هم پیچید.

وی در بخش دیگری از سخنان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهیدان زنجان، افزود: ما در آستانه انتخابات هستیم و انتخابات شرط مشروعیت نظام است و باید در صحنه باشیم و مشارکت را بالا ببریم.