طرح آموزش «هنر برا همه» در استان زنجان معاون امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

طرح آموزش «هنر برا همه» در استان زنجان

طرح آموزش «هنر برای همه» باهدف طرح گسترش عدالت آموزش های فرهنگی و هنری در مناطق محروم استان زنجان برگزار می شود.
به گزارش ندای شهروند به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان؛ ابراهیم قاسمی معاون امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در خصوص طرح آموزش “هنر برای همه” گفت: این طرح با هدف توسعه عدالت آموزش‌های فرهنگی و هنری و به منظور دسترسی رایگان همگان به امکانات آموزشی در حوزه فرهنگ و هنر، در مناطق محروم استان در حال برگزاری است.

وی افزود: دوره های آموزش خبرنگاری، طراحی عمومی، عکاسی دیجیتال، گویندگی و فن بیان، بازیهای رایانه ای، تصویر برداری، طراحی مدو لباس، داستان نویسی، نمایشنامه نویسی، خوشنویسی به دو شیوه حضوری و آنلاین و با استفاده از ظرفیت اساتید بومی و مراکز آموزش‌های هنری شهرستانهای استان زنجان برگزار می‌شود.

قاسمی با اشاره به شهرستانهایی که در حال برگزاری دوره های آموزشی هستند گفت: در شهرستانهایی که کلاسها به حدنصاب رسیدند در حال برگزاری است.

وی عنوان کرد: دوره های خوشنویسی در شهرستان ماهنشان، نمایشنامه نویسی و عکاسی دیجیتال در شهرستان طارم، طراحی مدو لباس، گویندگی و فن بیان در شهرستان سلطانیه، طراحی مد و لباس، طراحی عمومی، نقاشی با آبرنگ، نقاشی رنگ روغن و عکاسی دیجیتال در شهرستان خرمدره برنامه ریزی شده است.