زمستان کم زحمتی در شهر زنجان خواهیم داشت شهردار زنجان

زمستان کم زحمتی در شهر زنجان خواهیم داشت

شهردار زنجان با اشاره به اقدامات مربوط به حل مشکل آبگرفتگی ۵۰ نقطه شهری گفت: برنامه‌ریزی جامعی برای ادامه رفع آبگرفتگی معابر در بارش‌های پاییزی و زمستان انجام شده است و امسال زمستان کم زحمت تری برای همشهریان خواهد بود.

به گزارش ندای شهروند آنلاین، علیرضا فیروزفر شهردار زنجان در گفت‌وگوی زنده با شبکه استانی اشراق در ارتباط با اقدامات شهرداری در خصوص رفع آبگرفتگی معابر گفت: بررسیها و مطالعات مربوط به بحث آبگرفتگی از دو ماه قبل آغاز شد و در همین راستا ۶۱ نقطه مشکل‌دار شناسایی شد.

وی افزود: هرچند رفع مشکل برخی از نقاط در کوتاه مدت قابل انجام نبود، اما با تلاش صورت گرفته مشکل ۵۰ نقطه برطرف شده یا در حال برطرف شدن است و ۱۱ نقطه نیز نیازمند انجام عملیات عمرانی سنگین است که برای آنها نیز تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: در میدان انقلاب نیز با اجرای طرح مربوطه مشکل به صورت دائمی حل خواهد شد ولیکن اجرای طرح نیازمند امنیت و آرامش در منطقه مورد نظر است.

شهردار زنجان گفت: در شهرک‌های غربی زنجان مثل الهیه و کوی فرهنگ نیز کانال‌ها لایروبی شد و خوشبختانه با تلاش صورت گرفته، بارش رحمت الهی برای همشهریان زحمت زیادی نداشت.

وی که در حال بازدید از محل عملیات عمرانی محور شرقی پادگان بود درخصوص بازگشایی محور پادگان گفت: خوشبختانه محور غربی شرقی تکمیل و آماده افتتاح می باشد و با افتتاح قریب الوقوع و بازگشایی این محور، در حال آماده‌سازی محور جنوبی شمالی نیز هستیم.