بزرگترین پروژه شهری تاریخ زنجان اجرایی می شود

بزرگترین پروژه شهری تاریخ زنجان اجرایی می شود

شهردار زنجان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم الانبیا برای اصلاح محور شهیدان کریمی و ساخت تقاطع‌های غیرهم‌سطح و اصلاح هندسی تقاطع ها و همچنین ساماندهی زنجانرود گفت: مبلغ قرارداد ساخت این پروژه‌ها در حدود یک هزار میلیارد تومان خواهد بود که ۹۰ میلیارد تومان نیز برای ساماندهی زنجانرود اختصاص خواهد یافت، اضافه کرد: قطعا اجرای این پروژه‌ها موجب امیدبخشی در شهر خواهد شد.

علیرضا فیروزفر در جلسه امضای قرارداد با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) با معرفی زنجان به عنوان شهر غواصان دریادل و پایتخت شور و شعور حسینی گفت: اوج دلدادگی مردم زنجان به سرور و سالار شهیدان هر ساله در هشتم محرم در یوم العباس جلوه گر می شود و از مسئولان قرارگاه خاتم دعوت می‌کنیم که در جمع مردم زنجان حضور داشته و شاهد این اجتماع بزرگ حسینی باشند. وی در ادامه با تشریح اقدامات شهرداری در دو سال گذشته گفت: بنده از اواخر سال ۱۴۰۰ وارد شهرداری زنجان شده و توفیق خدمت‌رسانی به مردم شهر زنجان را دارم که خوشبختانه با همراهی اعضای شورای شهر اتفاقات خوبی رخ داده است. شهردار زنجان با اشاره به رشد بیش از دو برابری بودجه شهرداری زنجان در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ افزود: خوشبختانه این بودجه محقق شد و در همین راستا بودجه سال جاری هم با رشد بی سابقه به مبلغ ۲ هزار و ۶۱۹ میلیارد تومان مصوب شد که سهم بودجه جاری با ۳۹ درصد یک هزار میلیارد تومان و سهم بودجه عمرانی با ۶۱ درصد به مبلغ یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است. وی با اشاره به اینکه در بحث پروژه‌های عمرانی نیز شاهد تحقق وعده‌های شهرداری بودیم، افزود: از جمله این پروژه‌ها پروژه بزرگ سبزه میدان و بازگشایی محور پادگان بود. فیروزفر با اشاره به اینکه امسال نیز برنامه برای اصلاح محور شهیدان کریمی و ساخت و اصلاح تقاطع‌هابه صورت هم سطح و غیرهم‌سطح و ساماندهی زنجانرود گفت: این پروژه‌ها در واقع بزرگترین پروژه شهر زنجان خواهد بود که در همین راستا شهرداری کار عظیمی در پیش رو دارد. شهردار زنجان با اشاره به اینکه اجرای طرح های تقاطع های غیرهمسطح در این محور موجب حل مشکلات ترافیکی در مسیر آرامستان و مسکن های ملی خواهد شد، اضافه کرد: اجرای این طرح ها معضل ترافیک در این محور را تا سال‌ها حل می کند. وی با اشاره به قرارداد یک هزار میلیارد تومانی ساخت این پروژه‌ها گفت حدود ۹۰ میلیارد تومان نیز برای ساماندهی زنجانرود اختصاص خواهد یافت، وی اضافه کرد: قطعا اجرای این پروژه‌ها موجب امیدبخشی در شهر خواهد شد. فیروزفر تصریح کرد: با توحه به اینکه طرف قرارداد شهرداری قرارگاه خاتم است، امیدواریم شاهد روزهای خوبی در شهر زنجان به لحاظ پروژه های شهری باشیم

پروژه های شهری خوبی با همکاری قرارگاه خاتم اجرا می شود

عضو شورای شهر زنجان: پروژه های شهری خوبی با همکاری قرارگاه خاتم اجرا می شود عضو شورای شهر زنجان گفت: با توجه به شناختی که از فعالیت قرارگاه خاتم الانبیا داریم، امیدواریم شاهداجرای پروژه‌های خوبی در شهرزنجان باشیم. به گزارش روابط عمومی شهرداری زنجان، حجت‌الاسلام محمد کاظم مجتهدی در جلسه با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) گفت: با توجه به شناختی که از فعالیت قرارگاه خاتم الانبیا داریم، امیدواریم شاهداجرای پروژه‌های خوبی در شهر باشیم. وی با اشاره به اینکه سپاه با پروژه هایی که از طریق قرارداد منعقدواجرا می‌کند، در واقع از آبرو عتبارخودهزینه میکند، افزود: خوشبختانه تجریبات موفق قرارگاه خاتم الانبیا موجب اعتمادزایی در این حوزه شده است. عضو شورای شهر زنجان اضافه کرد: امیدواریم در شهر زنجان نیز شاهد همکاری خوبی با قرارگاه خاتم در سازندگی شهری باشیم.

شورای شهر عزم جدی برای همکاری با قرارگاه خاتم دارد

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شورای شهر عزم جدی برای همکاری با قرارگاه خاتم دارد رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شورای شهر عزم جدی برای همکاری با قرارگاه خاتم دارد و امیدواریم با اجرای این پروژه‌ها چهره شهر زنجان به لحاظ ترافیکی تغییر کند. به گزارش روابط عمومی شهرداری زنجان، مجید ناصحی مقدم در جلسه مشترک با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: قرارگاه خاتم مجموعه‌ای است که فعالیت‌های زیادی در سطح کشور دارد و از ابتدای شورای ششم یکی از برنامه‌های اعضای شورا همکاری با قرارگاه خاتم بوده است. وی با اشاره به اینکه انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم حتی قبل از انتخاب شهردار در شورای شهر انجام شد؛ اضافه کرد: این امر نشان از عزم جدی شورا برای همکاری برای قرارگاه دارد. رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه یکی از پروژه‌های مهم شهری که با همکاری قرارگاه خاتم در حال اجراست، پروژه بوستان شهر است، افزود: این پروژه موفق اجرا شده و امیدواریم در قراردادهای آتی نیز این اتفاق بیافتد. ناصحی مقدم با بیان اینکه با اجرای پروژه‌های جدید شهری چهره شهر زنجان عوض خواهد شد، اضافه کرد: با اجرای پروژه‌ جدید مشکل ترافیکی شهر زنجان در محور شهیدان کریمی حل خواهد شد.

عزم جدی قرارگاه خاتم برای خدمت‌رسانی به زنجانی‌ها

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) خبر داد: عزم جدی قرارگاه خاتم برای خدمت‌رسانی به زنجانی‌ها در پروژه های شهری فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با تأکید بر دقت در زمان‌بندی پروژه‌ها و عزم و اراده جدی در ساخت آنها گفت: خوش قولی مسئولین در ساخت پروژه‌ها موجب اعتماد بیشتر مردم می‌شود. به گزارش روابط عمومی شهرداری زنجان، سردار عبدالرضا عابد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در مراسم عقد قرارداد با شهرداری زنجان برای ساخت چند پروژه شهری گفت: کار کردن در مجموعه شهری مشکلات خاص خودش را دارد، چون مردم روزانه با مشکلات شهری مواجه هستند به همین خاطر کم کاری و قصور در این حوزه بیشتر به چشم می‌آید. وی با اشاره به اینکه مردم عملکرد مجموعه شهری را بر اساس آنچه می‌بینند قضاوت می‌کنند، افزود: باید تلاش مجموعه شهرداری در حل حداکثری این مشکلات باشد. سردار عابد با بیان اینکه مردم در عین حال قدرشناس خدمات مسئولین هستند و این موضوع در برهه‎های حساس به اثبات رسیده است، تصریح کرد: مسئولین در قبال این قدرشناسی وظیفه دارند و برای اطمینان بیشتر مردم انتظار می‌رود که نسبت به عملکرد درست در ساخت پروژه‌ها دقت کنند. وی با تأکید بر دقت در زمان‌بندی پروژه‌ها و عزم و اراده جدی در ساخت آنها گفت: خوش قولی مسئولین در ساخت پروژه‌ها موجب اعتماد بیشتر مردم می‌شود. فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه هر کاری باید به موقع و در زمان خودش انجام شود، تصریح کرد: تاخیر جزئی در پروژه قابل اغماض است، اما نباید روند ساخت به حدی طولانی شود که مردم خسته شوند. سردار عابد با اشاره به خصلت رزمندگان زنجانی در خط شکن بودن گفت: رزمندگان زنجانی در عملیات های مختلف دفاع مقدس حضور داشتند و جان فشانی کردند لذا در موقعیت کنونی هم انتظار چنین عملکردی را از مسئولین داریم. وی با تأکید بر عزم و اراده جدی در ساخت پروژه های شهری گفت: امیدواریم با همراهی مسئولین در ساخت پروژه های شهر زنجان موفق عمل کنیم.