بخش‌های داخلی، اطفال و قلب در بیمارستان الغدیر ابهر فعال است

بخش‌های داخلی، اطفال و قلب در بیمارستان الغدیر ابهر فعال است

رئیس بیمارستان الغدیر ابهر با بیان اینکه بخش‌های داخلی زنان و مردان، اطفال و قلب در این مرکز فعال هستند، گفت: در حال حاضر بخش‌‌های جراحی مردان و زنان، بلوک زایمان، بخش ICU، بخش NICU نیز به بیماران این منطقه ارائه خدمت می‌دهند.

دکتر جواد حسین‌خانی در گفتگو با ندای شهروند، گفت: بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی الغدیر سومین بیمارستان بزرگ استان و بزرگترین بیمارستان شهرستان ابهر است و در حال حاضر ۱۳ بخش و ۲۲۳ تخت فعال در این مرکز در حال خدمت رسانی به مردم این منطقه است.

وی به بخش‌های مختلف فعال در این بیمارستان اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر در این مرکز پزشک عمومی و متخصص در زمینه‌های اطفال و نوزادان، قلب، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، ارتوپدی، بیماری‌های عفونی، داخلی، ارولوژی و خدمات پیراپزشکی مانند مشاوره‌روان، روانپزشکی، مشاوره‌تغذیه، کاردرمانی، فیزیوتراپی و غیره فعال هستند.

رئیس بیمارستان الغدیر ابهر متذکر شد: بخش‌های داخلی مردان و زنان هر کدام با ۲۸ تخت، اطفال با ۲۴ تخت، جراحی مردان با ۲۸ تخت و جراحی زنان با ۲۸ تخت، CCU با ۸ تخت، قلب ۸ تخت، ICU با ۱۲ تخت به ارائه خدمت می پردازند.

این مسئول در ادامه افزود: همچنین بخش‌های نوزادان با ۱۱ تخت، NICU با ۵ تخت، VIP با ۲۰ تخت، بلوک زایمان با ۶ تخت و اورژانس با ۱۷ تخت از دیگر ظرفیت‌های درمانی این بیمارستان به شمار می‌رود.

همچنین واحد‌های پاراکلینیک همچون داروخانه، رادیولوژی، سی‌تی اسکن، MRI ، آزمایشگاه، آندوسکوپی، سونوگرافی، تست ورزش و … در این مرکز فعال هستند.