اجرای پویش «به عشق علی (ع)» در زنجان برای حمایت از فرزندان ایتام‌ و محسنین

اجرای پویش «به عشق علی (ع)» در زنجان برای حمایت از فرزندان ایتام‌ و محسنین

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: پویش مردمی «به عشق علی (ع)» با هدف ثبت نام از خیرین برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ندای شهروند، روح اله صالحی با اشاره به اجرای پویش مردمی «به عشق علی (ع)» اظهار کرد: با هدف ثبت نام از خیرین برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح ملی و خداپسندانه خیرین به صورت داوطلبانه حمایت از یک یا چند فرزند یتیم را برای مدت یک یا چند سال با کمک ماهیانه حداقل ۱۰ هزار تومان متقبل می شوند.


این مسئول در رابطه با نحوه مشارکت خیرین در طرح‌های خداپسندانه، تصریح کرد: خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق ارسال عدد یک به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴، تماس با ستاد اکرام ایتام به شماره ۳۳۷۸۶۶۰۲ به صورت غیرحضوری و یا از طریق دفاتر ۱۴ گانه کمیته امداد امام خمینی (ره)، مراکز نیکوکاری و یا پایگاه‌های ثبت‌نام حامی، حمایت مادی و معنوی از فرزندان عزیز تحت حمایت این کمیته را تقبل کنند.

لازم به ذکر است، طرح اکرام ایتام از سال ۷۸ با هدف حمایت از کودکان یتیم و تامین نیازمندی‌های آنان در زمینه‌های معیشتی، تحصیلی، درمان و … آغاز شده است. در این طرح، افراد نیکوکار با حمایت مالی از یک یا چند یتیم در طول سال نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی اقدام می‌کنند.

صالحی در رابطه با آمادگی مراکز نیکوکاری در ماه رمضان، خاطرنشان کرد: مراکز نیکوکاری در استان زنجان برای مشارکت در طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده و جمع‌آوری کمک‌های مردمی آمادگی دارند