آیین اختتامیه جشنواره عکس «زیبایی‌های شهر من» در مرکز قیدار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان برگزار شد:

آیین اختتامیه جشنواره عکس «زیبایی‌های شهر من»

 

آیین اختتامیه جشنواره هنری عکس «زیبایی‌های شهر من» همزمان باسالروز آزاد سازی خرمشهر و ایام مبارک دهه کرامت در فضای کتابخانه مرکز قیدار برگزار شد.

 

به گزارش ندای شهروندآنلاین، علیرضا عیسی‌خانی، مدیر کل کانون پرورش فکری استان زنجان در این آیین با گرامیداشت ایام مبارک دهه کرامت و سالروز آزاد سازی خرمشهر این رویداد هنری را نوعی رویش، جوشش فرهنگی هنری و حاصل همکاری، تعامل و زحمات شهرداری، شورای اسلامی شهر قیدار نبی (ع)، واحد آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری زنجان، مربیان و اعضای انجمن عکاسی مرکز قیدار دانست و از زحمات  شهردار قیدار و مربیان مرکز قیدار تقدیر نموده و اظهار داشت: برپایی چنین جشنواره ها تاثیر مثبت در روحیه و ذوق هنری هنرمندان داشته و همچنین فرصت مناسبی برای شناسایی ظرفیت و استعدادهای عکاسی، تبادل اندیشه و ارج نهادن به هنر عکاسی می باشد.

در پایان این مراسم، از ۱۰ تن از هنرمندان عکاسی و برگزیدگان جشنواره که آثار آنها در نمایشگاه «در امتداد رنگ» به نمایش گذاشته شده بود، با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

گفتنی‌است در این آیین که با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری استان زنجان، فرماندار شهرستان خدابنده، شهردار، مدیران و معلمان و دانش آموزان مدارس و اعضای منتخب انجمن عکاسی و برگزیدگان جشنواره هنری «زیبایی‌های شهر من»برگزار شد از زحمات و حمایت و همکاری شهرداری قیدار قدردانی گردید.